Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Ideapad Z50-70 notebook...

Lenovo Ideapad Z50-70 notebook ssd kérdés?

Figyelt kérdés

Milyen ssd-t vegyek hozzá?Rendszert a géppel együtt kaptam,fogja érinteni ha kicserélem vagy maradhat benne a winchester?

Sajnos nem értek hozzá.


2017. okt. 31. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi winchester-t kicseréled SSD-re akkor azt természetesen érinti a rendszert, mivel mikor beleteszed az új ssd-t akkor azon nem rajta a windows, nem lesznek rajta az eszközillesztők stb. Ebben az esetben - mivel nem értesz hozzá - szerintem kérd szervíz / hozzáértő segítségét.


Ha a DVD olvasó helyére teszed be az SSD a megfelelő keret segíségével, akkor természetesen futni fog a windows-od, csak megjelenik majd egy új meghajtó a listában. Az más kérdés, hogy ha most nem SSD van a gépedben akkor az SSD-nek kellene lennie az elsődleges meghajtónak, mivel akkor tud gyorsítani a rendszeren. Ilyenkor lásd fenn, hogy mit csinálj.


Hogy milyen SSD-t vegyél? Amire szükséged van. Ha csak a rendszeren akarsz gyorsítani, akkor szerintem 60-120GB elég, ebben az esetben a windows fut az SSD-ről, és az egyebek mehetnek a másodlagos HDD-ről.

2017. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod.
2017. okt. 31. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!