Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a HDMI/DVI-D - VGA problém...

Ezt a HDMI/DVI-D - VGA problémát hogyan lehetne áthidalni?

Figyelt kérdés
Vettem egy számítógépet amiben egy 1050 TI van és azon van HDMI és DVI-D csatlakozó. A probléma csak az hogy a monitoromon pedig VGA csatlakozó van. Néztem kábeles átalakítót de az elvileg csak DVI-I hez van. Legyen szives valaki mondjon megoldást. (A monitor típusa: LG W1943SB)

2017. okt. 31. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70-80 ezer Ft-ért is van bőven olyan monitor, amin nincsen.
2017. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na erről beszéltem. "csöves..." :)
2017. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 P.O.C. ***** válasza:
Hát akkor az is csak egy csőves és monitor, 70 ezer ide vagy oda. :D Azért már ebben az árkategóriában elvárná az ember, hogy ne csak egy zsebszámológéppel lehessen összekötni, hanem egy korszerű géppel is átalakító nélkül.
2017. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Ugyanakkor a kártyagyártók részéről is elvárható lenne egy átalakítót mellékelni mint anno. Amúgy nincs baj a d-subos monitorokkal (amelyek nem csövesek :)) én is hdmi-vga adapterrel használom. És az az igazság, hogy semmi sem indokolja a váltást. Fullhd nekem bőven jó.
2017. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!