Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz egy felső kategóriás...

Lesz egy felső kategóriás gépem (550k). A régi gépemből áttegyem az 1tb-os toshiba hdd-t?

Figyelt kérdés
Vagy túl nagy kockázat a szar minősége miatt? Bocs ha hülyeséget kérdezek de csak annyit tudok hogy az olcsó táp hazavághatja a gépet.
2017. nov. 2. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A hdd nem olyasmi veszelyforras mint a tap, ami az egesz gep aramellatasaert felel. Atteheted nyugodtan.
2017. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MGéza ***** válasza:
Egy HDD nem tesz kárt másban is,legfeljebb saját magában. Ugye hogy felrobban benne egy tányér, az nagyon szélsőséges eset volna, más esély nem igen van károkozásra, egy jobb minőségű tápegység képes az elektromos zavart, zárlatot szűrni ha olyasmi fordulna elő HDD-ben, de szektor olvashatatlansága inkább valószínű, az meg nem okoz semmit, legfeljebb a te oda mentett adataid lesznek olvashatatlanok. Egyébként meg szerintem nem annyira rossz az a Toshiba...
2017. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból milyen gépet veszel és mire használnád, meddig nem szeretnél fejleszteni rajta?
2017. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak kívácsiságból: 550K-ért még nem adnak bele diszket?
2017. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én rakom össze. i7-8700, 1080ti, 16gb ram. Ezek után pillanatnyilag nem maradt keretem hdd-re :)
2017. nov. 2. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért remélem legalább egy használt 60 gigás ssd-t pakolsz bele :)
2017. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne már szar márka a Toshiba ? Te beteg vagy... Nekünk van működő Toshiba laptop a 90-es évek elejéről is. Tegnap játszottam rajta dos-os játékokat nosztalgiából. Toshiba HDD is bevált nekünk. Te szerintem a japán márkákat a kínaival kevered. Gondolom neked is mind ferdeszemű egyforma nép.
2017. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az teny, hogy a toshiba hdd-knek van a legnagyobb meghibasodasi ratajuk az ismert markak kozul, valoszinuleg erre alapozva hangzott el a szar minoseg. Tulzas de ar-ertek aranyban helytallo jelzo lenne.
2017. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!