Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ilyen gépet összerakni...

Érdemes ilyen gépet összerakni? (részletek alább)

Figyelt kérdés
Eljött az ideje, hogy vegyek egy PC-t, amit olykor játékra is használnék (tehát nem 'gamer' elvárásaim vannak) , de nem igazán értek hozzá. Megérné egy 2-3 évvel ezelőtt jobbfélének számító használt alkatrészekből álló gépet építenem? Barátokkal játszanék, 2-3-4 éves játékokkal, szép grafikán. A válaszokat előre is köszönöm, rakjatok helyre ha butaságot mondtam)

2017. nov. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy gép vagy képes futtatni egy játékot, vagy nem. Nincs olyan, hogy néha napján fusson, akkor összeszedi magát és bírja 1-2 óráig.


Ha nincsenek nagy elvárásaid (medium fullHD-ban) akkor bőven elég neked egy 3. generációs intel valami kicsit régebbi videokártyával (Hd 7790-7850, r9 260x, gtx 650ti-750ti), 8gb DDR3-as rammal.

2017. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megéri. A saját példámból indulok ki. Volt egy 5-6 éves gépem. Ha vettem volna bele egy videokártyát abból a pénzből amennyiből építettem egy újat, a mai napig a toppon lenne a gép. Nem kell mindenből újat venni a régebbi hardverek is bőven kiszolgálnak.

Az Intel procik a 4. generáció óta gyakorlatilag elhanyagolható a fejlődésük és most jár a 8. generációnál. Pár FPS különbség van játékban. Úgyhogy fele annyiból tudsz egy f0sza kis gépet építeni, mintha újat vennél mindenből. RAM legyen benne dögivel azt kész. Persze minden periféria fontos!

2017. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. nov. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!