Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tápegység kábeleinek,...

A tápegység kábeleinek, forrasztással történő meghosszabbítása járhat valamilyen negatív következménnyel? (Ha 0 forintból szeretném megoldani a történetet, hosszabbító vásárlás nélkül)

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha ügyes vagy és tudod, hogy mit csinálsz (megfelelő vastagságú vezeték, jó minőségű forrasztás, megfelelő szigetelés stb), akkor nem.


Ha elrontod, akkor a következők fordulhatnak elő (egy vagy akár több is): halálos / súlyos sérüléssel járó áramütés, füst, tűz, alaplap / cpu / bármi más meghibásodása.

2017. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha ilyet kell kérdezni akkor az azt jelenti hogy nem értesz hozzá eléggé
2017. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok. Nem 100%, hogy ilyen folyamodok.
2017. nov. 5. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá NE csináld. Én egyébként már többször csináltam. A lényeg az a vezetékeknél, hogy színt a színhez és hőre zsugorodó szigeteléseket kell használni. Szinte észrevehetetlen.
2017. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen zsugorcsővel szigetelném és nem egyszerre nyesném el a vezetékeket, hanem csak egyet amíg meg nem toldom. Még nem biztos, csak hátha van valami buktatója aminek egyértelműnek kell lennie, csak nem gondoltam rá.

Köszönöm.

2017. nov. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!