Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videó kártyát vegyem...

Melyik videó kártyát vegyem meg ebbe a gépbe?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem nem rég új gépet mert az előző már alkalmatlan volt 480p-be akadtak a videók ,és a cs 1.6 alig ment rajta ez volt a régi gépem:

GeForce 6200 64 MB

128 MB RAM

Athlon XP 2800+


És most vettem ezt vga nélkűl:

i3-2102

1.2 GB RAM

,Kolink 400W Bronze (KL-400)


és még egy 1680x1050-es monitor 21.5 inch képarányú


A proci igaz ,hogy i3 de mivel régi attól még ez a gép nagyon olcsó volt 8.000 forint volt az egész gép ,és most ezekre a vga-kra gondolok nem nagy a keret még 10.000 sem

eddig úgy néz ki ezek közűl veszem az egyiket GeForce 8400 GS vagy Radeon HD 2400 PRO na de még ott van a GeForce 9400 GT is na meg a 8500 gt is ,amit még esetleg meg engedek magamnak a GeForce 210 vagy ujonan a Radeon HD 5450 ,na de ami tényleg már a teteje az a GeForce 9600 GT vagy Radeon HD 7570 vagy HD 4750 talán még HD 4770 lehet ha találok jó árban ,de szerintem ha ezek közűl a vga-k közűl választok akkor valószínű a 9600 GT-t választanám ,ujonan meg venném 5k-ért a HD 5450-et ,szerinetek ebbe a gépbe milyen vga-t vegyek a gépbe ,ergó a gép nem mai játékokkal nem akarok játszani mert oda tudom ,hogy már komolyabb gép kéne én viszont nem veszek csak ilyenekkel ,hogy cs:go,lol,wolfenstein,tomb raider ,gta 4,ilyenek ,és milyen vga-t vegyek akkor a gépbe?


Elnézést szeretnék kérni azért amiért megint fel tettem ezt a kérdést ,ha esetleg valaki olyannal össze futnék aki látta már ,de az előzőre nem nagyon érkezett válasz ,csak odáig jutottunk el ,hogy azt írták ,hogyha Radeon HD 5450-et ne vegyek ujonan se mert gyenge és ha az olcsóbb szériából veszek vga-t akkor talán Radeon HD 3550-et vegyek vagy GeForce 9500 GT ,ha meg közepes szériáját nézzük a dolognak akkor GeForce 210-et használtan vagy GeForce 8600 GT-t vagy Radeon HD 3750 vagy 3830-at oké már a kérdésre aránylag választ kaptam ,de azért még egy-két olyan válasz is jöhetne ahol tényleg még az ólcsóbb közepes szériából is ajánlotok gpu-t mármint ami nálam az olcsóbb és közepes széria ,mert lehet ,hogy ezek közűl veszem valamelyiket sőt több mint valószinű ,mert ennél a gépnél még az is sok ha egy 9600 GT-t vennék a pénzért amenyiért kapható jó még éppen benne van a keretbe egy Radeon HD 4770-et de azt az előző kérdésnél csak annyit írt egy másik kérdező ,hogy 4770 az talán ebből nem szűrök le semmit ,ja és még azt is írta ,hogy GeForce 9600 GT-t ne vegyek?

Oké szóval akkor most azon gondolkoztam ,hogy a HD 4770 vagy a 7570 lehet a legerősebb de a Radeon HD 4850 az már biztos veri mind 2-öt de valaki tud írni akkor esetleg ezeknél még erősebb vga-t ilyesmi árban és a GeForce 9600 GT az úgy néz ki nem nagyon ajánjátok ha nem miért nem biztos ,belehet belőle szerezni DX 11 verziót is?!



2017. nov. 5. 21:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
Valamelyiket
2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De viszont ha úgy nézzük nem is lényeges a 9600 GT-vel kapcsolatban ,hogy DX11-es e mert én mint mondtam régi címekkel akarok játszani csak kis gépigényű játékokkal ,szóval ott nem hiszem ,hogy van olyan kis gépigényű játék amihez DX 11 kéne!
2017. nov. 5. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegy, a ram és a táp is gyatra. Ha játszani szeretnél ennél többet kell költeni.
2017. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Leírtam a játékoknak a neveit amikkel játszanék és ezekhez hasonló gépigényű játékokkal szóval a ram oda jól van a cs:go-nál lehet kicsit baj de nem hiszem ,hogy nagyon meg fog látszani max talán néha egy kis drop ,és egy ilyen gép mellé amúgy sem kel nagy vga ,de amúgy meg a tápegységemmel kapcsolatban mondjuk ott már kérdéses ,hogy ha tényleg nem lesz jó akkor cserélnem kel azt miért rossz az a tápegység attól még 400W-os ,és attól még ,hogy nem egy minőségi táp nem biztos ,hogy el durran most vga nélkül van a gépem ez igaz de eddig még semmi baja a tápnak ,és nem hangos szóval minden tökéletes a tápegységgel még eddig!
2017. nov. 5. 21:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyébként is van a tápra gari
2017. nov. 5. 21:26
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább ezt a Kolink tápot vettem mint a Kolink Core 400w-ot mert arról azt halottam rosszabb mint ez
2017. nov. 5. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:

A kolink táppal az a baj, hogy nem a táp fog meghalni, az akár 10 éven át gond nélkül elfut. A probléma a feszültség és áramingadozással van, amit nem vesz jó néven se processzor, se videokártya. Ha alaplapon sok a feszültség szabályozó kondenzátor, akkor első körben az alaplap fog meghalni, csak utána a többi.


Olcsón itt egy VGA:

[link]

Ezzel nem lesz gpu gondod.

2017. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm és a vga jó lenne de ha úgy nézzük a keret 5000 forint a legteteje 7500 forint a felett 100 forintal ne ajáljatok kártyát és nem akarom el magyarázni pontosan ,hogy miért nem kerek 8000 forint ,mert az az 500-as is kel :D!
2017. nov. 5. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Van egy hd 5450-em valahol. Ha jól emlékszem a skyrimot bírta 720p med/low-on max 30-32 fps-el enb nélkül. Ha gondolod, megkeresem és ha műkszik, odaadom. Feltéve, ha nem laksz messze :D
2017. nov. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi az ajálatot ingyen nyílván jó lenne ,de nem tudom te hol laksz ,de én nyiregyházán lakok!
2017. nov. 6. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!