Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elfogja vinni ezeket...

Ez a gép elfogja vinni ezeket a játékokat?

Figyelt kérdés

A régi gépem olyan rossz volt ,hogy nem vitt semmit még a cs 1.6 is laggolt rajta szóval ,ezért vettem új gépet 12.000 forintért ,de csak úgy szólok előre nem fogok másik gépet venni meg semmi szóval légyszives ha lehet senki ne írjon olyan kommentet ,hogy vegyek megint új gépet vagy valami új alkatrészt meg ilyenek ,mert nem akarok ujabb játékokkal játszani meg nincs kevés pénzem sem új gépre ezért is vettem ezt a régi gépemről annyit tudok ,hogy 512 mb ram volt benne a mostani gépem ilyen:

CPU:Core 2 Duo E6300

GPU:Radeon HD 3550

RAM: 2 GB

HDD 80 GB

Tápegység:Xigmatek XCP-A300 300W


És a jétékok amivel játszani akarok cs:go,lol,gta 4,Wolfestien,stb legalacsonnyabb grafikán legalacsonyabb beálításokkal elviszi őket legalább 24 körüli fps-el?



2017. nov. 5. 23:42
 1/8 szántóvető ***** válasza:
nem.ez a gép max netezésre jó.
2017. nov. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért a GTA 4 900-on közepes grafikán is eldöcög 30 FPS-sel ezzel a géppel


[link]

2017. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem csak CS-ből és LOL-ból állna nektek a világ akkor találnátok jó játékokat is. Mirrors Edge, Brother in Arm széria, Bioshock 1-2, Tomb Raider Legedn, Anniversary. Szerintem ingyenes címekből a War Thunder is menne, mert jól van optimalizálva. Battlefield 1942/2-vel pedig még mindig sokan játszanak. Vagy ott van a Heroes 3, Age of Empires 2, Red Alert 3. De van egy rakat új indie játék is alacsony gépigénnyel, csak keresni kéne és nem megállni a ccsééénél és géjtéánál.
2017. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké a gépigény.hu az lehet azt írja el menne de a gépigény.hu.ba csak be írnak valamit és kész ami nem mindig pontos vagy nincs a játék jól optimizálva ettől függetlenűl a gta 4 sincs olyan jól optimizálva de lehet el menne tényleg 900p közepesbe ,és egyébként meg nem csak a cs meg a gta meg a lol-al akarok játszani ezek csak az elsők nálam a war thunder-el is akartam na meg a heroes 3-al is szóval akkor jól futnának ahogy látom köszönöm a válaszokat akkor bátran le merem őket tőlteni a cs-t meg a gta 4-et meg veszem!
2017. nov. 6. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:
A gta 4-nek jóval kisebb a gépigénye, szóval még optimalizálatlanul sem hiszem, h gond lenne
2017. nov. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:
cs:go és a lol biztosan nem fog futni élvezhető minőségben,szaggatás nélkül.heroes 3,AoE2 nem nagy gépigényűek,azok biztosan elfutnak.de végülis úgyis ingyen töltöd le őket úgyhogy nem vesztesz semmit.
2017. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a gta 4 720p közepesen elmegy a ,lol 720p high-en fix 60 fps-el a ,csgo 800x600 low-on oda kel 60 fps szóval ezért állítottam be ilyenre a beálítást és el is megy 60-70 fps-el medium beállításokkal A wolfestein az 1680x1050-be mediumon ment, a tomb raider 1366x768 low-on , a Heroes 3 1600x900 mediumon!
2017. nov. 6. 17:41
 8/8 szántóvető ***** válasza:
hát ha próbáltad akkor biztosan így van,ezek szerint benéztem valamit..az a hd 3550 elég gyenge már,meglep hogy pl a lol nem szaggat be rajta lowon.
2017. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!