Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért döcögős a gép működése,...

Miért döcögős a gép működése, és miért játszhatatlan rajta a Battlefield3 1366*768-ban? 8GB DDR3 1866mHz RAM + AMD A6 5400k + GTX1050 + Win10

Figyelt kérdés
És állandóan ír-olvas valamiért a HDD-ról. Minden ugyanígy volt Win7 alatt is...

2017. nov. 6. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
HDSentinel szerint milyen állapotú a HDD? Win10 úgy lett feltelepítve, hogy előtte leformáztad a gépet vagy csak frissítettél?
2017. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 meszike91 ***** válasza:

Elég gyenge a processzor is.


Pontosan mit értesz játszhatatlan alatt?

2017. nov. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy régi 320-as hdd volt benne 100/100-as kondicioban. Azt hittem, az a gyenge láncszem, vettem egy uj 1TB-set. A wint mindkettőre full format, es ujraparticionalas után tettem fel.


Jatszhatatlan alatt azt értem, hogy 1366x768-ban Low settingen nincs meg a 20fps. Miközben elvileg full hd, high beallitassal is stabil 50 fps-nek kéne lennie. Friss vga driver telepitve van persze.


Neztep terhelést a Hwinfo-val. A vga 35%-on sincs, mig a proci fix 100%-pn megy. De miért? Uj, szűz win van rajta... A folyamatok között az Avast volt a legaktivabb. Leszedtem a gépről, semmit sem javult.

2017. nov. 6. 01:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a processzor alapvetően gyenge. Mit vársz egy 2 magos fm2-es Apu-tól?
2017. nov. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MGéza ***** válasza:

Vegyél bele egy 4 magos procit, jobb lesz a helyzet. A BF sorozat szereti a sok magot, de egyébként hőmérsékletet sem ártana nézni, lehet túlmelegszik. Nem tudom milyen lapod van, de ez biztos belemegy:

[link]

2017. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 CspCsj ***** válasza:

Feladatkezelőben (Ctrl+Shift+Esc) melyik folyamat terhel nagyon? (Processzor/CPU oszlop szerint érdemes rendezni)

Ugyanitt a Lemez terhelésének is utánanézhetsz.


Lehet, hogy játék nélkül is magas a terheltség?

2017. nov. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen CPU limited van, a videokártya még bőven "pörögne", de a proci nem bírja tartani a lépést vele. Egy új proci (talán) megoldaná a problémádat. FM2+ foglalatba egy Athlon X4 870K, vagy 880K lenne "jó" választás, kb 20-22 ezer ft-ba kerülnek újonnan.
2017. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Leht hogy inkább betuhazok egy uj lapba+prociba. Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2017. nov. 7. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!