Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt hogyan tudom megoldani a...

Ezt hogyan tudom megoldani a Macbookomon?

Figyelt kérdés

128GB SSDm van. Normál esetben tökéletesen elég, mert csak tanulásra használom és film nézésre a neten.

(Word dokumentum, IntelliJ, Android Studio, Brackets)


de... suli miatt pár virtuális gépet felkellet raknom pluszba és így már nem nagyon jövök ki, de szerencsére csak 2. szemeszter végéig kell dolgoznom velük.


Csak, hogy értsétek mért fontos nekem az az 1GB tárhely amit felakarok szabadítani... Na itt a kérdés....


A Macbookon a Mail Appot nem használom, de nem akarok kitörőlni, csak 1 gbot elfoglal, mert rengeteg emailem van.


Hogyan tudom letörölni az emaileket a gépemről anélkül, hogy kitörőlném őket. Magyar megakarom tartani az emaileket,csak a gépemről szeretnél letörölni....



2017. nov. 6. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelentkezz ki a Mail appból, vagy csak töröld a letöltött mellékleteket.

Esetleg töröld a gyorsítótárat, azzal is sok helyet tudsz felszabadítani.

2017. nov. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Töltsd le a ccleaner nevezetű programot. Valószínűleg ez is felfog szabadítani pár gigát.


Vagy ott van még a cleanmymac 3.

2017. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!