Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítsek könyörgöm?!

Valaki segítsek könyörgöm?!

Figyelt kérdés
Játék közben azt vettem észre,hogy a billentyűzet mintha ki-be dugdosnám és közben olyan pittyegést is ad ki,mintha bedugnám. Azt hittem,hogy elromlott a billentyűzetem,mondom oké nem lehet baj (volt egy régi és azt bedugtam és azon jó,de az már szét van menve). Na és vettem egy másikat,és UGYAN azt csinálja. Mondom jó,újratettem a gépet,mondom ha ez nem jó akkor semmi. Most is rossz,az összes USB-portba bedugtam már,és ugyan azt csinálja az összesbe... Mi lehet??? WIN-10 64bit
2017. nov. 7. 18:30
 1/6 MGéza ***** válasza:
Ha nem az USB port hibája, akkor vacak a billentyűzet, prólbáltad más cuccokkal is, azok működnek, BIOS érzékeli a billentyűzetet? Vidd vissza gariba, wint nem csesztesd, hardverhiba esetén hiába teszed újra akárhányszor.
2017. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem beragadt billentyű? Kapcsold ki ezt a funkciót.
2017. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a billentyűzet rossz,mert ezt az újat azért vettem,mert a régi is ezt csinálta.. beragadó bill. ki van kapcsolva.. :/
2017. nov. 7. 18:45
 4/6 MGéza ***** válasza:
BIOS-ban, bekapcsolás után működik a bill?
2017. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol működik,semmi baja,de ha elindítóm név szerint a PUBG-t akkor csinálja azt,hogy a Num Lock villog és közbe azt a pittyegést amikor bedugod. Ha kihúzom és utána visszadugom akkor egy ideig jó,de utána megint csinálja.. :/ Nem tudom mi ez,de amíg nem játszok ADDIG MÉG nem tapasztaltam problémát.. Arra is gondoltam,hogy talán kevés az áram hozzá?(oltári nagy állatság ,de már nem tudok mire gondolni).
2017. nov. 7. 19:18
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen hogyha nem a számítógép hátuljába dugod akkor lehet ez a baj bocs ha mégis a hátuljába dugtad volna.
2017. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!