Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megjavítani az...

Hogyan tudom megjavítani az előlapi audio portokat?

Figyelt kérdés

Sharkoon VG4-W házamon TÖNKREMENT mindkét audio jack, a mikrofon és a hangfal bemenet is . Eltörtek vagy elferdültek , nem tudom. Kérdés, ezt csak szerelő tudja megjavítani vagy ki tudom én is cserélni valahogy?



Továbbá a hátlapi, tehát az alaplapi jack dugókon megbolondult a mikrofon bemenet. Fogalmam nincs mitől, nem lett megrántva, nem lett basztatva de ha bedugok akármilyen mikrofont, hangfalnak érzékeli, az összes többi működik úgy ahogy kell de az nem, erre esetleg valami magyarázat vagy megoldás?



2017. nov. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

#1 Ha értesz a forrasztáshoz, nagy valószínűséggel igen. Általában egy az előlaphoz rögzített nyákra forrasztják őket, ahonnan kis ügyességgel és türelemmel ki tudod forrasztani. Persze láttam már olyan gány munkát, ahol egy az előlappal egybe olvasztott műanyag tartott ott mindent.


#2 Valószínűleg át lett állítva, hogy 5.1-es vagy 7.1-esként működjön a hangkártya, így (további csatlakozók híján) a mikrofon csatit is kimenetként kezeli. Keress a vezérlőpultban a hangkártyához tartozó programot.

2017. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen értek a forrasztáshoz és köszi a választ.
2017. nov. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!