Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék venni és...

Laptopot szeretnék venni és két modellre szűkítettem a választást. Az egyik a Lenovo Y720 a másik az Acer Predator Helion 300. Linkek alul. (Főleg játékra kell, és sokat kell utaznom, ezért nem jó az asztali gép. ) Tudnátok segíteni választani?

Figyelt kérdés

Lenovo: [link]


Acer: [link]


Sok összehasonlítás amit a neten láttam jobb FPS számot mutatott az Acer-re, pár játéknál, bár erre több ismerősöm is azt mondta, hogy ne feltétlen ezek alapján döntsek, mert pl "a Lenovo-nak jobb a hűtése, és az is fontos stb."

Most amúgy egy Y700-asom van, ami a Y720 elődje és nagyon szeretem, ezért is gondolkodom az Y720-on.



2017. nov. 9. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Konfigját tekintve azon kívül, hogy az ACER-ben van egy SDD is (ami nem kis pozitívum) nem látok számot tevő különbséget. A lenovot mint márkát tudom ajánlani, a korábbi laptopom és a mobilom is az, évek óta hibátlanul működnek. (A korábbi laptop azért korábbi, mert szeretnék venni majd egy újabbat, szintén lenovot. Nincs semmi baja, csak már kevés volt az i3... :D )
2017. nov. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a +20 000Ft (21 010 :D) a 2 lapos között pont egy SSD-t jelent. És akkor ha kiszámolod jobban kijössz, mivel SSD-t általában (legalábbis ekkora tárterülettel rendelkezőt) 25 000Ft-tól kapsz minimum, és akkor ez még csak a noname-gyengébb kategória. Akárhogy is, ha azt szeretnéd, hogy a rendszer gyorsan és folyamatosan fusson a gépeden meg azt is, hogy a játékok amiket játszanál gyorsan töltsenek be akkor válaszd az Acer-t. Ha ez nálad nem dob sokat a latba akkor meg az olcsóbbat. Mondjuk 5400rpm-es HDD-ről van szó ami a Lenovo-ban van (legalábbis gondolom ha az Acer-ben is ilyen van), én tuti Acer-t választanék az SSD előnyei miatt meg az miatt, hogy még az asztali gépemben is 7200rpm-es merevlemez van már. Ezek a laposok amúgy már olyan FullHD gamingre elegek lesznek, persze lehet, hogy a CoDII pl már nem maxon fog menni, de gondolom tisztában lehetsz ezeknek a laptopoknak a képességeivel.
2017. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SSD-t persze tennék Lenovo-ba is. Anélkül már nem vennék laptop-ot- Amúgy nem, nem tudom. Ezzekkel a gépekkel minden jelenlegi játék el kéne hogy menjen High-on, nem?
2017. nov. 11. 01:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Lenovo szervize elég rossz hírű, én biztos nem mernék azt venni. Keress rá a google-ban a telemax-ra, durva rémtöténetek vannak. A Helios 300 jó gép és egyáltalán nem rosszabb a hűtése, mint a Lenovonak.
2017. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mostani játékok nagyja szerintem elfut mivel jó a GPU-ja ezeknek a laposoknak. Mondjuk mondom, a most kijött CoD vagy ASC nem tudom hogyan futna, de azt azért megmerem kockáztatni, hogy nem maxon vagy közel maxon.
2017. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek az a választ. Kicsit továbbvinném a dolgot, mert most találtam két ajánlatot, ami közül választani fogok. Ezek nézzétek meg légyszí és így válaszoljatok. Már csak azért is mert rosszul írtam,m ert a Helios 17-es, és én 15-öst akarok.


Acer: [link]


Lenovo: [link]

2017. nov. 15. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Először olvass utána ennek a boltnak, mielőtt ott elköltesz ennyi pénzt...
2017. nov. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Lenovo termékekre nincs garancia!

A szerviz minden esetben javítás nélkül küldi vissza a készüléket. Felejts el mindent amit a TMX javít!

2017. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!