Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mini pc média szervernek?

Mini pc média szervernek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Média szervert szeretnék kiépíteni otthonra és egy mini pcre gondoltam. Tud valaki ajánlani egy olyan gépet, ami alatt windows7 (vagy újabb) fut és mehet rajta a Plex média szerver illetve a torrent? Ennyire lenne használva, de nem tudom hardverileg milyen gép bírná el ezt. Nem közbetlenül erről lenne játszava a film, de minimum full HD-s filmekről lenne szó.

2017. nov. 10. 04:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem raspberry pi 3 van, azon pedig openelec

Kezeli az online tartalmakat, van hozzá nCore kliens, 1080p tartalmak sem akasztják meg, teljesen passzív, ezáltal zajmentes, olcsó, millió lehetősége van, csak ajánlani tudom

2017. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani valami oldalt ahonnan beszereztem és megbízható?
2017. nov. 11. 01:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve szeretnék neki nagy háttértárat, mert majd 4K-s filmek tárolására is használnám. Egy 2 TB-os vinyót szeretnék rákötni, ez megoldható?
2017. nov. 11. 01:38
 4/5 anonim ***** válasza:
HP Compaq 8200 Elite USDT, HP Compaq 8300 USDT vagy pedig DELL OptiPlex 7010 USFF, bármit telepíthetsz ájuk, csendesek és a HP-be még 2GB-s grafikus kártya is mehet (pl.: Radeon HD 7650A)
2018. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*rájuk
2018. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!