Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok olyan billentyűzet...

Ajánlanátok olyan billentyűzetet, ami halk/alig ad ki hangot gépelésnél?

Figyelt kérdés
Ára max 6-7000 Ft. Válaszokat előre is köszönöm =D

2017. nov. 10. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit még meg kéne kérdezned magadtól, hogy magyar kiosztású kell neked mindenképp, vagy pedig jó, ha esetleg német, brit, amerikai stb? Mivel az amerikairól hiányzik az "í" betűnek megfelelő gomb a hosszú bal és jobb shift miatt.
2017. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne, ha magyar lenne, mert ehhez szoktam hozzá :S Nehezebb lenne gépelni :(
2017. nov. 10. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a választék is eléggé leszűkül. Csak a nagyobb, ebben az országban jobban elterjedt cégek termékei magyar kiosztásúak, de per pillanat kicsit el kell gondolkodnom azon, hogy melyik lenne számodra a megfelelő. [link] - ez most csak így hirtelen jött, szállítási ktg-el együtt picit átlépi a 7000Ft-os keretet, de van rajta anti-ghosting, winlock, folyadékelvezető járat ha esetleg leöntenéd és világít is 7 féle színben. Nem tudtam még a hivatalos oldalon sem utána járni, hogy mik ezek a színek, csak részben tudtam meg. Kék és zöld, az biztos, és nem gomb világítás, billentyűzet világítás a gombok között, ezen úgy van. [link] - ez esetleg jobb választás, bőven 7000Ft alatt van, természetesen ez is magyar kiosztású. Keress egyébként olyat aminek nagyobbak a gombjai, kicsit magasabbak. Azok általában halkak kivéve, ha mechanikus billentyűzetről van szó, de szerencsére ettől ebben az árkategóriában nem kell tartani. Azok 12 000Ft-tól kezdődnek, és ott még csak hibrideket találsz. Valójában 15-17 000Ft-tól találsz valós mech billenőt.
2017. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél! ^^
2017. nov. 12. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!