Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a Bluetooth...

Miért nem működik a Bluetooth a laptopomon?

Figyelt kérdés

HP Compaq 8510p típusú laptopom van.

Windows 7 volt rajta annál a rendszernél gond nélkül működött a Bluetooth tudtam használni de viszont Windows 10 rendszerre történő frissítés után már nincs erre lehetőségem mert bár megtaláltam hol lehet beállítani a hibaelhárítás az írta hogy nincs Bluetooth eszköz a gépemen pedig ismétlem, windows 7es rendszeren működött.

Arra gyanakszom hogy régebbi típusú a laptop és azért nem látja a rendszer de ha van akinek hasonló problémára van megoldása akkor azt megköszönném.



2017. nov. 10. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Valószínűleg driver hiba van. Próbáld meg letörölni, és rátenni egy újat. Egyébként ajánlom a Driver Booster nevű progit, eléggé naprakészen tudja tartani a gépedet a driverek terén. Automatikusan letölt, és telepít minden elérhető drivert, ami a gépedhez készült, így szinte biztos lehetsz benne, hogy elmúlik ez a gondod.

2017. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Driver Boostert használom, de az is csak windows 7 rendszernél találta a bluetooth. Több eszköz is van amire nem talál a windows 10 rendszeren illesztőprogramot, találtam olyan illesztőprogramot ami elvileg windows 10-es illesztőprogram de mikor telepíteni akartam akkor írta ki hogy nincs bluetooth eszköz a gépemben. Ezért sem értem.
2017. nov. 11. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm... Érdekes... Sajnos nem tudok akkor segíteni, próbálj letölteni egy párat kézileg, hátha...

Esetleg nincs letiltva valahol?

2017. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!