Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb szerintetek? Ti...

Melyik a jobb szerintetek? Ti milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Először is, ha rossz topicba tettem fel a kérdésemet bocsánat nem tudtam eldönteni ,hogy ide vagy a szórakoztató készülékek témába tegyem fel.


Jelenleg felhallgató vásárlás előtt állok mert a mostani egy 1.500 forintos vacak és arra gondoltam ,hogy beújítok egy drágább termékre.Egyetlen probléma van.Az ,hogy nem értek a fejhallgatókhoz ezért elveszettnek érzem magam a témában, nem tudom ,hogy mennyi az ideális frekvencia tartomány (nem tudom ,hogy létezik-e ilyen de amikor néztem a neten láttam ,hogy herz-től herz-ig vannak megadva),érzékenység (ez abszolút nem tudom ,hogy mi).Abból indultam ki ,hogy mennyi pénzt szánnék rá,ez maximum 40.000 forint de örülnék neki ha találnék egyet 30.000 forint körül.Pár márkát ismerek azon belül is a Sennheisert mert az ismerőseimtől jókat halottam róla de természetesen nem vagyok elfogult, azt veszem amiért a legjobbat kapom a pénzemért.


Hogy mire használnám?

Zene hallgatásra azon belül is leginkább klasszikus zenét ezért nagyon fontos ,hogy a fejhallgató minden hangszínben(nem tudom így hívják-e mély-közép-magas)nagyon jól adja vissza ami az adott felvételen van.Tehát a basszus,közép és a magas hangok is legyenek a helyükön ne legyen összemosva, nem tudom ezt ,hogyan lehetne írásba foglalni de akinek volt olcsó fejhallgatója az biztos tudja miről beszélek az összemosás és torzítás alatt.


Ezeket találtam:


-Sennheiser HD 558

-Sennheiser HD 559

-Sennheiser HD 280 pro


Ti ezek közül melyiket ajánlanátok nekem?És a fentebb felsoroltakon kívül milyen jó fejhallgatók vannak még?Az fontos ,hogy vezetékes legyen.


A válaszokat előre is köszönöm,bocsánat ,hogy kis regényt írtam de hát így sikeredett,köszönöm ,hogy elolvastad!



2017. nov. 12. 11:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!