Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet haldoklik a processzorom?

Lehet haldoklik a processzorom?

Figyelt kérdés
A flash playeres játékok akadnak, a youtube akad 480pn vagy a fölött . és nézem a processzor terheltségjelzőt az azt jelzi hogy ha felmegyek a netre és elindítom a firefoxot akkor 70%os a terheltsége. a processzorom am Intel Core2 Dou 2.80 Ghz és ezek szerint haldoklik a procim? vagy valami más gond lehet?
2010. máj. 31. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tippem az lenne hogy a firefoxoddal van gond. Havernak is volt peldaul olyan hogy a gepet ( Core 2 T9300, 4 giga ram) leolte a firefox es mastol is hallottam mar. Probalj ki valami mas bongeszot es ha azokba ok, akkor megvan a problema, ha nem, akkor sajnos lehet hogy valami komolyabb gondod van.
2010. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kár mert a google chrome-ba , az explorerba és a safariba is ezt csinálja :(
2010. máj. 31. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy újratelepítés megoldaná.
2010. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A proci nem fog haldokolni. Legutolsó sorban kell a procira gyanakodni. Azok mennek tönkre a legkisebb esélyel. Meg sztem egy proci vagy megy vagy nem, olyat még nem nagyon láttam, hogy félig megy:)
2010. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Mozilla Firefox 3.6.3 egyszerűen zabálja a memóriát: nekem jelenleg 100 ezernél tart. Nincs benne más, mint NoScript és Adblock Plus kiegészítő, néhány player. És hajlamos összeomlani, sőt megszakad miatta a net is. Nagyon gázos, éppen ideje lenne frissiteni.
2010. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem a teljesítő mérő csak annyit jelez memóriánál,ha netezek, hogy 40%. szal a rammal semmi nincs, meg már újratelepítettem a rendszert is , am az is lehet hogy csak felforrósodik?
2010. jún. 1. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet táp vagy hűtési probléma is, talán csak poros a ventinél a géped.
2010. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szétszedtem a proci környékét ,megtisztítottam a hűtőt, és észre vettem hogy már semmi hűtő paszta nincs rajta... Ezért raktam rá és meg is oldódott a probléma :)Mindenkinek kössz a válaszokat:)
2010. jún. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!