Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékok futnának...

Milyen játékok futnának akadozás nélkül ezen a notebookon?

Figyelt kérdés

CPU: Intel2Core N3350, up to 2.4GHz

Memory: 4GB

OS:Windows 10

ASUS E402N

Alapvetőleg nem játékra tervezték ezt tudom jól, és nem is igazán erre vettem, sokkal inkább sorozatozni vagy filmet nézni, illetve dolgozni rajta. Viszont most találtam egy játékot, ami felkeltette az érdelődésem, de ez a laptop erősen kétlem, hogy szakadozás nélkül vinné, másikra pedig nincs keret. A játék egyébként a Witcher 3 lenne. Létezik, hogy valami csoda folytán legkisebb felbontásban, mindent minimumra véve, szakadozás nélkül elfutna rajta? Hasonló tapasztalatok?



2017. nov. 12. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Csodak leteznek, azonban ketlem hogy 6 fps-nel tobbel elindulna. A witcher pedig kifejezetten jol nez ki. Vetek lenne ocsmant full lowon jatszani
2017. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen lenne
2017. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen videót láttam róla, tényleg zseniális kidolgozottsága van, viszont nagyon ki szeretném próbálni, így el tudnék tekinteni azon, ha nagyon alacsony az fps. Viszont tudom, hogy ezt a laptopot nem játékra gyártották, sosem voltam gamer típus, de mostanában amikor nincs teendő szívesen játszanék néha.
2017. nov. 12. 17:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani valamit, ami ezen is futna, és viszonylag érdekes lehet?
2017. nov. 12. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

ezen tuti nem ...

min

intel core i3 -i5-i7

8GB ddr3-ddr4 ram

GTX 1050 kell min

maximum GTX 1070-1080


Core N3350 proci intel i3 alatt van sokkal

2017. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és például a Sims 3?
2017. nov. 12. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Sims 3-t mar megnrzheted. Egyebkent javaslom nezz szet Steamen. Ott rakeresel az indie jatekok kategoriara csomo jatekot talalsz ami baromi jo es szinte nem kell hozza semmi komoly hardware
2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 12. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen...a Witcher...mestermű.

4x vittem végig, szerezz be egy használt ps4 mert ezt a "játékot" vétek kihagyni. A magyar is jó alatta ha ez számít.

2017. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!