Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI csatlakozók nem válaszoln...

HDMI csatlakozók nem válaszolnak. (? )

Figyelt kérdés
Lenne egy olyan problémám, hogy én 2 monitort használok. Az egyik VGA-val van csatlakoztatva a géphez, a másik pedig HDMI-vel. A HDMI-s monitor egyik napról a másikra teljesen megadta magát. Amikor a monitor észlelésre megyek, akkor sem talál másikat a VGA monitoron kívül. De viszont, ha VGA-val kötöm rá a HDMI-s monitort a gépre, akkor működik, tehát nem a monitor a rossz. Próbáltam másik HDMI-s monitorra kötni a gépet, azzal sem volt jó. Próbáltam több HDMI kábellel de azokkal sem volt jó. Próbáltam az alaplapi HDMI slotba dugva, de úgy sem reagált semmire. Szóval a kábel illetve a monitor az jó. Arra gondoltam én, hogy esetleg a videókártyába mehetett tönkre a HDMI csatlakozó, de aztán rájöttem, hogy az alaplapi HDMI csatlakozóra sem reagál semmit. Ma bioszt is frissítettem, szétszedtem a gépet is, kifújtam, kitakarítottam de ennek ellenére sem lett jó. Tippek/ötletek, hogy mit próbálhatnék meg még esetleg? Előre is köszi.

2017. nov. 12. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

benne van a kártya akkor alaplapi HDMI nem fog képet adni mivel elsődleges kártya kimenet.

próbáld meg másik videokártyával tesztelni HDMI-t

2017. nov. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a vga-t kivetted mikor rákötötted az alaplapra a monitort?
2017. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!