Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 4K TV 50" méretben alkalmas...

4K TV 50" méretben alkalmas monitornak?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy szintén 50"-os full hd tv-t használok a falra szerelve monitorként és az lenne a kérdésem hogy a 4K felbontás élessége a weboldalakon lévő betűk,szegélyek stb nem lesz zavaró a szemnek ? Vagy semmiképp nem merül fel ilyesmi ?Olyan válaszolók információira lenne szükségem aki 4K tv-t használ monitorként szintén ilyesmi méretben mint a le írtak.Köszönöm.Üdv
2017. nov. 12. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nem igazán alkalmas mert 4K tv nagy zöme 50-60hz megy ...


nem fogsz látni semmit, ..

4K monitor jobb lenne

[link]

2017. nov. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az élesség miért lenne zavaró?

Egyébként sok képi dolog van, ami miatt egy tévé általában nem ideális monitornak, de ez nem tartozik szorosan a kérdéshez.

Én FHD 40"-t használok csak, de szerintem az a gond a 4k-val, hogy a Windowsos világ elég trehányul skálázódik nagy felbontásokra.

Emiatt én neccesnek érzem, de ki kell próbálni élőben.

2017. nov. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!