Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SŰRGŐS miért nincs a gépházamn...

Bazsiniko8 kérdése:

SŰRGŐS miért nincs a gépházamnak PW bekötője?

Figyelt kérdés
Találtam mar reset;power led stb...de PW nem.Ez baj?csak olyan van hogy m/b sw.Segitseg.Es amugy nem kapcsol be a gép.

2017. nov. 14. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
m/b sw a bekapcsoló gomb kábele, azt kell az alaplapon a PW-re kötni.
2017. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es melyik a plussz minusz?a szoveg lefele nézzen rajta?
2017. nov. 14. 18:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Amugy igyse ugyse jó.Miert nem kapcsolhat be a gép?
2017. nov. 14. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés. Milyen gépről van szó? Gyárilag összerakott gépről (azoknál gyakori, hogy nem követik a szabványokat), vagy egyéni összeszerelésről? Ha utóbbi akkor meglesz az, csak keress rá az alaplapodra vagy írd le nekünk az alaplapod típusát, és mi megkeressük neked ("lustább" módszer). Ha előbbi akkor szívhatod a fogadat. Nekem legutóbb, mikor ilyen előre összerakott géppel volt dolgom (lenovo volt) akkor eltartott egy darabig mire kisilabizáltam melyik kábel mire jó. Végig követtem a bekapcs gombig, ízekre szedtem a gépet, de végül meglett és rá tudtam kötni egy külsős alaplapot is. Ha van kedved azzal szórakozni akkor csináld. Ha nincs vegyél gépházat és költöztesd át a cuccaidat.
2017. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Noname gephazam van.De amugy kuldhetek kepet rola.Én mar tettem össze gépet egy plexi oldalu thermaltake hazba.Hat az sokkal jobb volt.Amugy egyéni gép.Fx 4100,4gb hynix ram,gt 630,gigabyte ga 970 ud3 alaplap.500gb hitachi hdd,Gyári cpu hűtő.Hkc usp550w táp.
2017. nov. 14. 18:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy nem lehet táp baja?
2017. nov. 14. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a táp 1 fos egyébként.
2017. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom.Nem a legjobb.Ez az én régi tapom csak mar valtottam Corsair VX 450 re.De akkor mi a baja vajon?
2017. nov. 14. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!