Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Autós játékokhoz (PC) való...

Autós játékokhoz (PC) való kormányból melyik lenne nekem jó választás?

Figyelt kérdés
Leginkább Project Cars-hoz kellene meg Richard Burns Rallyhoz, de Eurotruck simulatorhoz és Spintires-hez is használnám, meg mindenhez ami autós játék. Nem vagyok fanatikus játékos, csak egy kis élményre lenne szükségem, meg hogy online versenyképes lehessek, viszont nem akarok se gagyit, se feleslegesen sokat tudó kormányt venni. A keret az maximum a Logitech G29 árkategória, de szerintem nekem felesleges olyat vennem. Olvasgatás, utánajárás után úgy érzem, hogy a Thrustmaster T150 lenne az arany középút, de sose volt kormányom, nem értek hozzá. Szerintem nekem nincs szükségem 3pedálra, meg külön váltóra. Ebben szeretném a tapasztaltabbak segítségét kérni, hogy ajánljanak még ilyen felhasználáshoz kormányokat, illetve ha valakinek van tapasztalat a T150-nel megköszönném, ha leírná. Köszi :)

2017. nov. 17. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


És mikor belinkeltem, akkor olvastalak tovább. Nekem is ezt ajánlják nagyon

2017. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


olcsóbb, de nem tudja az FFB-t (force feedback)

2017. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Jó fele keresgélsz. A T150RS van 3 pedállal is. Nem sokkal drágább az alapmodellnél. Az alá nem mennék.


De jelenleg a legjobb ár-érték arányú kormány a Logitech G29. Volt jopár Logitechem (Driving Force Pro, Driving Force GT, G27), majd egy Thrustmasterem (T500RS a TH8A váltóval, ami jó, de nagyon sok sebből vérzik, főleg ahhoz képest, hogy mennyibe kerül...), aztán fél év használat után eladtam és vettem egy G29-et a váltóval együtt. Nagyon elégedett vagyok vele, nem tervezem cserélni, Neked is mindenképpen ajánlom. Még a T500RS-től is sokmindenben jobb (felfogatás, nem kalibrálódott el egyszer sem, strapabíróság, a váltó jobban át van gondolva [nem rakod véletlenül 5 helyett 7-be], a pedálokból nem lazulnak ki a csavarok stb. És a vezetési élmény kb ugyanaz), biztos vagyok benne, hogy a T150-nél is.


Esetleg PC-re opció lehet használtan egy Logitech G27. Viszonylag olcsó, és ugyanazt tudja mint a G29, csak nem PS4 kompatibilis. Inkább vennék G27-et, mint T150RS-t. Bár biztos nem rossz az sem, de én inkább mást néznék.

2017. dec. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!