Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy 64 gb-os SSD-t...

Flox1231 kérdése:

Ha veszek egy 64 gb-os SSD-t akkor gond ha nem rakom rá a windowsot hanem csak 1 játékot pl Pubg. Úgy értem, hogy akkor is fog segíteni a Játék betöltésében?

Figyelt kérdés
PubgSSDSegíts

#PubgSSDSegíts
2017. nov. 18. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan rárakhatod. Annyiban jobb lesz, hogy nem veszed észre, mikor folyamatosan töltöget. Na és persze gyorsabban betöltődik.
2017. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Igen. 5 másodperc helyett 2 alatt tölt. Ha neked ez segítség akkor rajta...
2017. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg elég sokáig tölt nála ha ssd-t akar venni hozzá nem gondolod? Istenem...
2017. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Na most az oprendszer többet tölt, mint egy játék. Ha ennyire nem tudja kivárni a sok töltögetést akkor pont, hogy az oprendszert kéne rátenni mert ott van a legnagyobb írás-olvasás. Istenem...
2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szó nem volt op rendszerről csak a játékról. A másik ne te döntsd már el ki mennyit akarjon várni. Magánügy. Feltett egy kérdést, kapott is választ. Tőled mondjuk semmi értelmeset. Miért kell ezt még cizellálni?
2017. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A másik ne te döntsd már el ki mennyit akarjon várni. "


Így is vár csak nem a játéknál hanem mindenhol máshol...


hajrá...

2017. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem írta, hogy milyen meghajtón van az op rendszer. Na én innentől kiszálltam pás.
2017. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

"... gond ha nem rakom rá a windowsot"


De írta és attól hogy én azon a véleményen vagyok hogy egy ssd-t kár 1-2 játékra pazarolni, még nem vagyok idióta és értetlen, mint ahogy próbálod beállítani. Leírom a meglátásomat aztán majd eldönti mit akar. Gond?

2017. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!