Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem használtan egy CPU...

Vettem használtan egy CPU (processzort) és félek hogy nem lesz jó. Bővebben lent. Baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
1151 socketbe vettem INTEL processzort, nem volt még ilyenem, de amikor kivettem a dobozából és megnéztem a mágneses "tűket" olyannak tünt a fény felé fordítva mintha nem egy szinűek lennének az arany színű ajzat hanem mintha egy két résznél össze lenne kenve valamivel talán paszta, mivel szürkésebb színe volt. Nem tudom hogyha így ezt bele rakom a alaplapba és kiprobálom akkor működni fog e és nem lesz e baj. Az is lehet hogy tévdedek és ilyennek kell lennie az aljának a procinak. Valaki tud segíteni? megtakarítani nem mertem nehogy sérüljön.

#processzor #CPU #hibás processzor #pasztás processzor #processzor takarítás
2017. nov. 18. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tegyed bele. Nem lesz baja, az alaplapi VRM megvédi magát és az alaplapot ha probléma lépne fel (nem indul el).
2017. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

berakod és megnézed, ha hibás el se fog indulni és kész.

Egyéb iránt egy jól elhasznált, puha fejű fogkefével meg némi arcszesszel szépen, finoman megdörzsölöd és kész.

2017. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi skacok, ment a zöld pacsi.
2017. nov. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!