Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdő streamer vagyok. Van-e...

Kenguruati kérdése:

Kezdő streamer vagyok. Van-e esetleg olyan külső eszköz vagy program, amivel szét tudom osztani a hangokat, illetve külön le tudom kapcsolni vagy halkitani/hangosítani?

Figyelt kérdés
OBS-t használok és ott tudom a rendszerhangokat (mikrofonom, játék hangja, zene, vagy böngésző hangja../egybe/) illetve a ts3 (haverok beszéde) hangját szabájozni. Az lenne a legjobb, ha tudnék venni egy olyan keverőpultot vagy/meg hangkártyát vagy programot, ami szét osztja a hangokat és mondjuk még lealtaboznom se kellenne (mehanikusan letekerem vagy gyorsgomb kombinááció).

2017. nov. 19. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is a szabályozni szó nem pontos jé!

A kérdésre válaszolva, szerezz be egy secondary monitort, és a game-t "keret nélküli ablakos" játszd. Vagy van egy ilyen: [link] megoldás, ezt azt hiszem, a TheVR-osok használják.

2017. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :-)
2017. nov. 19. 17:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Secondaryként egy led tvt használok, oda rakom ki a twitch ablakot, ts-t stb.. Az a megoldás nem igazán jó, h ablakos modban játszom, mert javarészt lövöldözős játékkal játszom és nem szerencsés, ha fight közben kiszalad az egér (megesett már). Viszont ez a kütyű tetszik (thx), de igazából ez se oldja meg a problémámat (nem szedi szét a különböző programok hangjait)
2017. nov. 19. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!