Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen bicskanyitogatóan...

Miért ilyen bicskanyitogatóan lassú a Win10?

Figyelt kérdés
Kvázi egyik napról a másikra lassúlt le. Egy i3-as 4GB-os Dell laptopra van feltelepítve és az elmúlt napokban iszonyatosan sok idő kell még a Dokumentumok mappa megnyitásához is. A boot idő meg a kezdeti 10-20 másodperc helyett legalább 1,5 perc. Már átnéztem a rendszert Avast-al és IObit Malware Fighter progival vírusk után kutatva, de egyik sem talált semmit és minden optimalizációs cuccot is elvégeztem az Advance System Care-el, de semmivel nem lett jobb. A lemezhasználat szinte állandóan 100% és ha nem a firefox zabálja, akkor a System ilyen 14 MB/s-os értéket ír ki vagy más win10-es folyamat, amelyek közül már többet is kikapcsoltam a Szolgáltatásokban, de mindig pirossal ég a lemezfoglaltsági oszlop. Iszonyatosan idegesítő és időm sincs egy tiszta telepítésre, mert köv napokban zh zh hátán, minden egyes percem óriási ajándék lenne, de én meg eközben megőrülök, hogy haldoklik a gépem!

2017. nov. 19. 12:26
 1/6 Dongaben ***** válasza:
A merevlemez állapota? (HDSentinel programmal.)
2017. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: Semmi baja a HDD-nek.
2017. nov. 19. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Elkezdett lejönni talán a windows frissítés. És azt szolgáltatásoknál nem tudod kikapcsolni, máshol kell.
2017. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Farkas999 ***** válasza:

Ugyanez volt a gondom, ezeket próbáld ki, nekem segített.


[link]

2017. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
..az Avast -ot pedig szedd le. Lassítja a gépet. Win 8, 10 esetén általános felhasználás esetén bőven elég a Microsoft vírusvédelme.
2018. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Készíts biztonsági mentést és telepítsd újra! Egy évente erősen ajánlott.
2018. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!