Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még ramot venni?

Megéri még ramot venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 2x8gb 1600mhz-es ddr3 ramom van, cl11-es időzítéssel. Gondolkoztam még 2x4 gb ram vásárlásán, mivel eléggé drágulnak, és gondoltam a jövőben jól fog jönni, mivel még nem használják ki a mai játékok. Szerintetek kihasználják a jövőben a 24gb memóriát a játkok, megéri bele venni? Vagy mire odakerül a sor úgyis a ddr4 lesz a "jövő" és tök felesleges erre költeni?

2017. nov. 19. 20:52
 1/2 anonim válasza:

Nem érdemes!

Nem hiszem, hogy egy-két éven belül lesznek 24gb-ot igénylő játékok és igen szinte mindegyik új megjelenő alaplap már csak a ddr4-es ramot támogatja


(saját vélemény)

2017. nov. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos eljon az ido amikor a Call of Duty 28nak kelleni fog, de egyelore sztem nincs szukseged tobbre (ha csak jatszashoz kell)
2017. nov. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!