Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS laptop touchpad probléma?

ASUS laptop touchpad probléma?

Figyelt kérdés

ASUS laptopom van, WIN 10-es rendszerrel. Mikor feltelepítettem a windowst, a touchpad még rendesen működött egy darabig, aztán egyszer csak leállt.

Neten nem ismeretlen ez a probléma, több oldalon is az ASUS Smart Gesture 4.0.6-os verzióját javasolják, ami szinte mindenkinek megoldja a problémát, nekem viszont nem.

Tudtok mondani olyan megoldást, ami esetleg kijavíthatja a hibát nálam?

Előre is köszönöm!



2017. nov. 21. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a hiba.

Driverek újratelepítésével egyszer-kétszer sikerült elindítani, de másnap, vagy harmadnap bekapcsolás után megint nem ment. Újraindítás nem segített.

Windows újratelepítés után még ment egy darabig, aztán megint megállt.

Most újratelepítés után sem megy, -Az eszköz nem indítható el- hibaüzenet van az eszközkezelőben.

Kipróbáltuk két különböző Linux live CD -vel is (Ubi és Mint), egyik sem tudta kezelni.

Ez úgy néz ki, hogy bedöglött.

Ma viszi el a futár, még garos.

2017. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No... készen van, cserélték a touchpad modult.
2017. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És így már működik igaz?
2017. dec. 18. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

De az Asus oldaláról letöltött Smart Gesture nem megy rendesen valami miatt, azt le kellett szednem.

A pozícionálás megy vele, de a kijelölés nem. Az csak a gombokkal ment, úgyhogy leszedtem a Smart Gesture -t és azóta jó.

2017. dec. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én meg nagyon gyanítom, hogy a f*s windows kavarja be a rendszert.
2018. jan. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!