Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a SATA hdd-t...

Miért nem látja a SATA hdd-t a gép?

Figyelt kérdés
Windows telepítés előtt állok, szóval le akartam menteni a szükséges dolgokat egy SATA hdd-re amit találtam is itthon. Kb a fele volt kész amikor egyszer csak eltűnt a képernyőről. (Amúgy ezt a hdd-t egy régebbi gépből vettem ki és eddig abban is hibátlanul működött.) Szóval újraindítottam, nem javult semmi. Kipróbáltam másik táp és SATA kábellel, de azzal sem jártam sikerrel. A bios-ban is néztem, ott sem volt. Átraktam a régebbi gépbe amiből eredetileg kivettem, de már ott sem megy. Mi lehet a probléma? Kontakt hibás lenne? És ha igen akkor, hogy lehetne azt megoldani? Vagy akkor kuka az egész winchester?

2017. nov. 21. 14:39
 1/5 MGéza ***** válasza:
Hallod a winyót felpörögni amikor indul a gép? Mindegyiknek van egy jellegzetes hangja olyankor. Másik kábellal is próbáltad, illetve próbáltál mást rákötni arra a kábelra amivel használtad?
2017. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, mind igen.
2017. nov. 21. 18:01
 3/5 anonim válasza:
Hello. Nekem is ez a gondom. Ma kaptam meg a vadiúj 2tb vinyót (WD20EZRZ), bekötöttem, próbáltam minden csatlakozóval, kihuzigálva, átkötve más vezetékre, + 2 winch-el, egyesével is, egymagában is, nem akar működni. Felpörög, zúg, tehát elindul, az eszk.kez. -ben látja a Win 7 (64bites), de a sajátgépben nem jelenik meg az ikonja. Segítsen valaki, mit kell tennem?!
2017. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.

Vezérlőpult: Felügyeleti eszközök: Számítógép-kezelés: Lemezkezelés

2017. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem látja....
2017. nov. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!