Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítsen nekem valaki ethernet...

Segítsen nekem valaki ethernet vezerlo?

Figyelt kérdés

Egy keremesem lenne...2oras kereses utan feladtam a kereseset az ethernet vezerlo driverjenek.Tudna kuldeni valaki egy linket vagy filet honnan toltsem le ?

Ethernet vezerlo

PCI\VEN_1969&DEV_1091&SUBSYS_14C71043&REV_10


WIN 7 32 BITRE...KOSZONOM ELORE IS!


2017. nov. 26. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Alaplap típusa?
2017. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hol talalom ?
2017. nov. 26. 17:32
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg ezt : [link]


Innen lett leszedve, és átalakitva : [link]


Konkrétan ez a fájl lett letöltve és

átalakitva, mivel a letöltött fájl ráderőltetne valamilyen programot ami nem biztos, hogy virusmentes : [link]


A fájlt letöltöttem, kibontottam - totalcommanderben alt+F9 - a nem kellő dolgokat töröltem, majd újra betömöritettem - totalcommanderben alt+F5


Kibontás után a "DP_LAN_Others_17112\Atheros\FORCED\7x86\AR8171_2.1.0.25\netl1c63x86.inf" filében a hardverazonositó "PCI\VEN_1969&DEV_1091" része megtalálható.


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Coopper baratom!Ismet te :D Miattad erdemes mukodnie az oldalnak!!!koszonom neked!!
2017. nov. 27. 11:09
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljesen jo amit kuldtel.sikerult feltelepiteni azonban az internet problema meg nem oldodott meg mivel a

Hálózati vezérlőnek sincs

PCI/VEN_168C&DEV_0032&SUBSYS_2C971A3B&REV_01

Es a PCI egyszerű kommunikációs vezèrlőnek sem

PCI\VEN_8086&DEV_1E3A&SUBSYS_14C71043&REV_04


Ha tudnal meg ebben segiteni megkoszonnem.Igazabol annyi idore kell h net legyen h a masik Op. Rendszert le tudjam tolteni..Ahhoz mar megkaptam toled ezeket 64bitesre

2017. nov. 27. 11:55
 6/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Tessék :


PCI/VEN_168C&DEV_0032 : [link]


Ebben ez a két fájl van átalakitva :


- [link]

- [link]


Illetve


PCI\VEN_8086&DEV_1E3A : [link]


Ebben az a fájl lett átalakitva :

- [link]


Neked már nem kell mert már tudod, de azért leirom az INF filés drivertelepitést, hátha másnak segit : 2. INF filés driver telepités : Ha nem található végrehajtható álomány (EXE) akkor a következő a módszer :


Ami nem mindig működik : Megkeresed a megfelelő INF kiterjesztésű fájlt (Sajátgépben : "Telepítési információk"-ként fut a Típus oszlopban), majd jobb egér gomb és a megjelenő menüből a "Telepítés" menüpontot választva, telepíthető a driver. A Windows ilyenkor általában azt írja, hogy "Ezzel a fájllal nem végezhető el a telepítés" vagy valami hasonló hibát ad.


Ami mindig működik : Az Eszközkezelőben megkeresed azt a hardvert amire drivert szeretnél telepíteni/frissíteni, és a driver "Telepítése" vagy "Frissítése" gombbal (A megjelenő ablakban az "Illesztőprogramok keresése a számítógépen" részt kell választani), majd betallózod neki a megfelelő INF kiterjesztésű fájlt vagy azt a mappát ahol az INF fájlok találhatóak.


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!