Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopoknál hogyan veszik...

Ökrös Árpád kérdése:

A laptopoknál hogyan veszik észre azt ha szétszedik, és garancia alapon visszavitetem?

Figyelt kérdés

Pl.: A laptopom bővíteném, de nem az én ügyködésem okozza a hibát, hanem egy gyártásból származó hiba.

Miből veszik azt észre, hogy én szétszedtem?

Ha meghibásodást követően mindén gyári alkatrészt vissza teszek bele.



2017. nov. 27. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Garanciamatrica, ha meg van bontva akkor látják hogy szét volt szedve. Nem éri meg szórakozni vele.
2017. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

garancia matrica, de a csavarok fején lévő kopásból is látni hogy volt piszkálva vagy sem.


Emellett vannak hibák, amik ordítanak, hogy külsőleg belenyúlt valaki, pl letörik egy pöcök ami nem ér hozzá semmihez és magától nem törik le stb.

2017. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ami védve van, azt nem szabad megbontani. Ami nincs, azt meg lehet, feltéve, hogy egyáltalán van benne olyan alkatrész, amiért érdemes. Az korábbi laptopomba simán bővíthettem memóriát, vagy cserélhettem diszket, nem érintette a garanciát.
2017. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem nincs rajta matrica.

Így vettem az üzletből. Volt már alaplapi baja de az asus szervíz kicserélte. Nem kötött bele a matricába.

Nekem is van olyan része ahova belenyúlthatok, de én az optikait ki akarom venni és annyak a helyére tervezek egy hdd-t.

A mostani hdd helyére meg ssd-t akarok tenni.

2017. nov. 28. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!