Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfagy a gépem?

Megfagy a gépem?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma az lenne, hogy jellemzően megfagy a gépem(hang beakad, csak hosszan nyomva a gombot tudom újraéleszteni) amikor magas sebességgel töltök az internetről pl. steam, torrent stb.

A ramokat megnéztem memtesttel, azok rendben vannak. 1hdd és egy ssd van a gépemben, szintén 100 és 96%-os állapotban vannak.

Windows 10-en fut a rendszer, többször újratelepítettem már.

Szerintem kizárható, hogy szoftveres lenne a probléma, én még a hálókártyára gyanakszom.



2017. nov. 28. 03:48
 1/4 hypno ***** válasza:

Nem megfagy, hanem lefagy, de ez részletkérdés.


Nagyon sokan rosszul telepítik a rendszert. Feltolják az operációs rendszert és úgy gondolják készen vannak. Az alaplapi meghajtókat meg hanyagolják...

Szerintem nézd meg az eszközkezelőt, hogy minden drivered rendben van-e.

2017. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Shaddark ***** válasza:
Ha elég gyors a neted előfordulhat GB-os net pl.), én helyi hálózaton pl. gyorsabban töltök mint amennyire a hdd írni képes, ezért gyakorlatilag kizárólagos használatba kerül olyankor a letöltés, más programok nem kapnak elég erőforrást a hdd-hez.
2017. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Jol van felrakva a gep, minden driver a legfrisebb. Itt vagy megiscsak a ram lesz a gond vagy a meghajtok. Bar azt elfelejtettem hozzafuzni, hogy fuggetlenul attol , hogy ssd-re vagy hdd-re toltok, ugyanugy megfagy
2017. nov. 28. 16:17
 4/4 Shaddark ***** válasza:
vegyél vagy kérj kölcsön egy 2 ezer forintos usb hálókártyát és próbáld ki azzal, ha azzal akadásmentesen megy akkor az a gond.
2017. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!