Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol érdemes i5-7500 procit venni?

Hol érdemes i5-7500 procit venni?

Figyelt kérdés
Webshopban kb 55 ezertől indul, hardveraprón se sokkal olcsóbb, használtan szinte nincs, vatera jófogás semmi, külföldön meg amiket néztem kb ugyanott lennék mintha itthon venném (amazon, ebay). Van esetleg olyan oldal ahonnan olcsóbban lehet rendelni, akár külföldről is? Alibabán láttam jó árban, de nem tudom mennyire megbízható, és a legtöbbhöz nem jár hűtő, mire megvenném megint ott vagyok mintha itthon venném box verzióban.

2017. nov. 28. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Alaplap már megvan ezért nem játszik a ryzen, i5-7400 és alatta már kevés lenne nekem. Törődjek bele?
2017. nov. 28. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanott lennél? 30 ropi az ebay-en ha 15-ért veszel rá egy normális hűtőt akkor is beljebb vagy egy tízessel és nem egy gyári alap lesz.

[link]

Senki ne mondja hogy a gyári hűtő 25 ropi.Azért már igen komoly hűtőt lehet kapni.

2017. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam. Egyrészt erre licitálni kell, ìgy ez nem a végső ára. Másrészt amerikai így a szállítás is rájön.
2017. nov. 28. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahova a 7400 kevés, oda a 7500 is az lesz, az a párszáz mhz igazából alig 5-7% különbség, vagy még annyi sem.
2017. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hol erdemes 7500at venni?

Sehol.

2017. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TeeRPaaK ***** válasza:

7600K


mást ne vegyél 60K és a legjobb kabylakes proci a legerősebb ár érték arányban jelenleg

2017. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!