Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ssdt de a tápegység...

Vettem egy ssdt de a tápegységemen csak sata csatlakozó van. Az gond lehet ha a vékonyabb fajta nincsen a tápomban?

Figyelt kérdés
Ssd,Tápegység,Sata

2017. nov. 28. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Na még egyszer ! Érthetőbben !
2017. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval van egy ssd-m.A tápegységen csak sata csatlakozó van de az ssd-m en sata és egy keskenyebb másik fajta is van.Az gond lehet ha csak a satát dugom bele?
2017. nov. 28. 17:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A tápegységen nincs sata csatlakozó, mert az adatkábel.
2017. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én arra a kábelre gondolok amivel az ssd-t az alaplappal kötöm össze
2017. nov. 28. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra a kábelre gondolsz ami az alaplap és az ssd között van akkor hogy jön ide a táp?
2017. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A SATA csatlakozón mennek az adatok a "vékonyabbik" meg arra kell hogy áramot kapjon. Anélkül nem fog menni.
2017. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:

Istenem :D De ja vu :) Pár hónappal ezelőtt volt egy igen hasonló kérdés a lényeg a következő, leírom szájbarágósan, érthetően:

Az SATA data kábel így néz ki, az alaplaphoz csatakozik az egyik vége és a meghatóhoz a másik, a tápegységhez SEMMI köze!

[link]

Ő pedig az SATA power cábel, a tápegységen ilyennek kell lennie:

[link]

2017. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MGéza ***** válasza:

7 kieg:

A működéshez természetesen mindkettő kell: Adatkábel nélkül nem kommunikál a gépeddel, power kábel nélkül meg nem kap áramot...

2017. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!