Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfiguráció jó lesz...

Ez a konfiguráció jó lesz irodai felhasználásra? AMD A6-6400K processzor, Asrock FM2A55M-VG3+ alaplap,2x2Gb Gskill Ripjaws 1600Mhz DDR3 CL7 memória,300W táp

Figyelt kérdés
Ez volt a legolcsóbb megoldás és mivel nem az én dolgom lett volna megvásárolni az irodába, de hogy tudjak dolgozni kénytelen voltam csinálni valamit. World Excell, internet, használatára és egy belső program használatára kellene. Eddig egy Geforce MX440-et egy ismeretlen ősrégi alaplapot és 2x1Gb DDR400 ramot használtam és azzal is elfutott, csak a Win XP alatt kifolyt a szemem a monitoron mivel valami történt a videókártyával, de a rendszergazdánk azt mondta jó ez még ő nem látja a különbséget. Így hát megvettem ezt remélem nem őttem nagyon mellé. köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 29. 20:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy az elvárás a Win 10 futtatása na persze nem az enyém hanem a cégé.
2017. nov. 29. 20:06
 2/2 hypno ***** válasza:

Ha nincs 3D modellező program amit használni kellene rajta, akkor bőven jó.

Az alaplapnak van win10 támogatása, szóval rendben lesztek vele.

2017. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!