Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videó kártyám elromlott,...

A videó kártyám elromlott, vagy ez normális? (amd r9 380 2Gb GDDR5 1éves, Monitor: Asus VS228DE)

Figyelt kérdés
Out of range monitor üzenetek, ha teljes képernyősben indultak játékok (Starcraft 2, Mortal kombat XL) Kis ablakokba jól ment, de utána kiírta alapból is, az integrálttal működött, utána már azzal sem (nem kapcsolt be a monitor) próbáltam megnézni nem láttam kicsúszott vezetéket semmit. Most elindul, de kisebb felbontásban. Nem értem eddig miért volt jó neki a nagyobb, illetve, hogy ez normális e. Egy amd radeon r9 380as 2gbos gddr5ös videó kártya. Nem ír a beállításoknál ajánlott képernyő felbontást és csak 60hz-n engedi.
2017. dec. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontos tápegység neve kellene, lehet az haldoklik és szépen gyilkolja le a rendszert mellé.
2017. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elviekben a dobozán: Chieftec smart series GPS-700A8 Ugyanúgy 1 éves, egyidős a videó kártyával.
2017. dec. 1. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a bizonyos "No signal" hibajelenség az R9 380 és 390-es kártyáknak egy gyári hibája. Az enyémmel is ez volt. Ki is cserélte a bolt egy másikra ugyanolyan típusra, de azzal szintén produkálta ezt a hibát sajnos. Ha tudsz angolul valamennyire itt is olvashatsz erről: [link]
2017. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :( Ilyen gyári hibásan is képes működni 1 évig hiba nélkül? (csak reménykedek.. hátha nem) Eléggé dicsérték és ár/érték arányban is jó.. persze jobb lenne egy erősebb, de azóta most megint jó, de nem is próbáltam visszaállítani a régi kényelmesebb felbontásra.
2017. dec. 1. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem ismerik el konkrét hibaként, mert igazán nem is a kártya okozza ezt, hanem az AMD driver és csak bizonyos típusú kártyáknál jön ki ez a hiba.
2017. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!