Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen hűtést vegyek rá?

Milyen hűtést vegyek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy van egy Intel Core I7 6700 nem K processzorom és milyen hűtőt vegyek rá?

A házban túl sok hely nincs egy Bitfenix Neos ház.

Gondolkodtam sima léghűtésen de akkor már vennék egy egy olyat ami ezután is kiszolgál, így vízhűtésre gondoltam!

Ha tudtok olyat ami hangos az nem igazán zavar mert 2 venti elől tápról megy max fordulaton szóval a halkság nem mérvadó!

Egyébként árban egy 10-15 ft közt gondoltam!



2017. dec. 2. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennél vannak sokkal komolyabbak is , de 15k a határ :


[link]

2017. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem K jelölésű procikhoz bőven elég a gyári hűtő. Ezt sokadik alkalommal volt lehetőségem tapasztalni. AMD-nél Ryzen előttiekre nem feltétlen igaz ez, de a Ryzen-eknél szintúgy elég az eddig olvasottak alapján. Ha meg hosszútávon gondolkoznál, lőj be egy max-ot, az álmok álmát, vagy hasonlót prociban és ahhoz mérten válassz hűtőt. Bár véleményem szerint a hűtésben butaság előre gondolni, mivel addig meg konkrétan feleslegesen használod amég nem fejlesztesz.
2017. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom hogy elég a gyári de sajnos nincs meg hozza a gyárija, jelenleg egy i3 hűtővel megy amit cseréltem erre.

Egyébként az első kommentelő valászában jelöltről, van valami véleményetek?

2017. dec. 5. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A Cooler Master minőséget gyárt, hűtőkben remekel. Általánosságban elmondható, hogy az ő termékeik megbízhatóak ahogy gondolom ez is. Mivel nem volt vele dolgom, de úgy alapból folyadékhűtéssel sem ezért véleményt konkrétan erről a cuccról nem tudok mit mondani. #2 is én voltam.
2017. dec. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagy segítség volt!
2017. dec. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!