Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videó kártyát vegyem...

Melyik videó kártyát vegyem ebbe a gépbe?

Figyelt kérdés

Melyik videókártyát vegyem ebbe a gépbe 800 forint és 1500 forint környékén mind a 2 árban írjatok videókártyát mert valószínű ,hogy az olcsóbbik áron fogom venni a vga-t most egy kicsit hosszan fogom el magyarázni mert ,ha tömörebben írnám lehet 1-es emberek nem értenék meg?! Nos volt egy gépem amibe voltak ezek :

Pentium 350 Mhz

Radeon 9500 128 Mb videó kártya

512 MB RAM


és a hevrjaimnak ezt el mondtam beszéltük kinek milyen gépe van és ezt mondtam nekik ,hogy nekem van 512 MB RAM-om 128 MB-s videókártya meg 1 magos proci :D! valamelyik csak leset valamelyik meg mondta ,hogy milyen szar a gépem ,mert nekik 2,4,8 magos 1 GB,2 GB,4 GB,8 GB RAm,és 512 MB,1 GB, 2 GB , 4 GB vga ram ilyen gépeik voltak mindegyiknek más ,most ideje cserélnem mert az előzőn ,a videók 360p-be akadtak ,meg nem sok játék futott el ezek futottak , Half Life 1,2, CoD 3,4 4 laggolva,Doom 2,stb nem akarok én mai játékokkal játszani,de még egy gta 4-el sem csak játszani akarok több játékkal még ha régiek is és gondoltam ilyen 5k-ért veszek gépet akkor ,meg nem kel nekem vidikariból sem normális 512 MB-s mert van itt 512 MB-s de arra már nem is kéne annyi VRAM ,én csak ezekkel játszanék Wolfestein, Gta SA,Need For Speed Most Wanted 2005,Fallout 3,Falout New vegas,Gta Vice City stb


Én az olcsóbb kategoriából ezt a kártyát néztem ki GeForce 6600 GT ,vagy pedig 1490 forintért Radeon HD 3410-et megéri őket meg venni?


Na meg ez az új gépem amit már meg vettem csak videókártya nincs még hozzá:

Sempron 140 1 magos

1 GB RAM

Mini-box.com M3-ATX 125W táp


?



2017. dec. 2. 15:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és az előző gépemen Windows 2000 volt ezen Win xp 64 bit van!
2017. dec. 2. 15:58
 2/3 A kérdező kommentje:
és 800x600-as a monitorom
2017. dec. 2. 16:02
 3/3 Gryphon ***** válasza:

1. Olyan nincs h win xp 64.

2. 5 e ft.os azamitogeppel nem fogsz jatszani..semmivel sem jobbak mint a tied. Legalabb 30e ft.ot kellene raszannod egy hasznalt gepre. Ezalatt csak adsz egy pofont a sz.rnak.

3. Sztem ez a kerdes vicc volt es te sem gondoltad komolyan.. :)

2017. dec. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!