Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte r7 360 OC videókártyá...

Soltész Tibor kérdése:

Gigabyte r7 360 OC videókártyára milyen hűtőt tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
Elég nagy problémám hogy a videókártyám baromi gyorsan melegszik és elég hangos is,persze írták máshol is hogy ennek a kártyának ez a legnagyobb hátulötője de én kezdeni akarok valamit ezzel szemben.88 fok volt eddig a maximum ameddig felment de ez nekem egyáltalán nem tetszik, főleg amellet hogy ki*aszott hangos.Alapjáraton persze ha nem csinálok semmit lemegy 30-35 fokra is.Nemrég volt újrapasztázva is.

2017. dec. 3. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen pasztával lett újra kenve?

Hűtője biztos jól lett visszatéve?

100w tdp-s kártyának még az 1 ventis változattal sem szabad felmennie 80 fölé.

Gépház oldalát leszeded nem javul a helyzet?

2017. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leellenőriztem és ahogy nézem a legnagyobb problémája az hogy poros.Sajnos most a megfelelő eszközök hozzá nincsenek még hogy rendesen kipucoljam pedig hát lenne mit.Viszont ha kipucolom a pasztát is újracsererélem mert utoljára faterom pasztázta de nem tudom milyet tett rá.
2017. dec. 3. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!