Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő config, mégis kevés...

Megfelelő config, mégis kevés FPS?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben azt tapasztalom a gépemen hogy nem telhesít úgy ahogy kellebe neki. Battlefield 1 ben pl max 30 fps van low grafikán.

Természetesen a legfrisseb geforce driver van.+DX11

GÉPEM: -i5 4460

-GTX 1060 6GB

-8GB RAM

-600W tápegység


2017. dec. 3. 21:07
 1/5 nameless14 válasza:
Próbáld meg hogy az egész keret rendszert frissited ha az nem oldja meg újra kell rakni a gépen nekem is a napokban ez történt egyik játékban sem volt fps újra raktam és egyből meg oldódott.
2017. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan procim van egy rx 470-el, és pöpecül megy a Bf1. Jó, nekem 16 Gb ramom van, és a játék simán benyal vagy 10-et. Nálad valami nagyobb gebasz van. Milyen felbontáson játszol? Hőfokokat nézted? A feladatkezelőre is ránézhetsz, hátha valami eszi a procit vagy a vga-t (bányászvírus) a háttérben.
2017. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a vsync beállításokkal lesz gebasz, ha egyáltalán nem hajlandó 30 fölé menni, márpedig ezen a kártyán kéne neki.
2017. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
VSYNC-et nézd meg játékon belül is, ha ott nincs benyomva akkor még a driverben, az is tudja korlátozni
2017. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet az más is PL. Most jelenleg a Bf1-ben k@rva szarok a szerverek van ahol 500+ ping van.

Nekem kb. ugyanez a gépem (csak nekem i5 6400-em van) és én nálam is ha jó szervert fogok ki akkor nulla szaggatás de máskor egy kész rémálom. Ehez képest a witcher 3,Shadow of war gond nélkül fut.


Próbálj meg más játékot is és ha annál is ez a baj akkor tényleg a gépeddel van valami gubasz.

2017. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!