Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van/kell 2 magos processzor...

Van/kell 2 magos processzor kezelő program?

Figyelt kérdés
Nekem van egy intel core2 dou 2.80ghz es procim és nagy a teljesítménykihasználtsága szal a rendszer normál állapotban is 80%-ig használja a procimat, ezért szerintem nem is használja a másik magot, vagy én tévednék?
2010. jún. 1. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Tévedsz.Valószínű hogy valami használja a gépet.Túlzott winchester telítetség.Csinálj egy töredezetmentesítést.És ha kiválasztod a lemzkarbantartót c meghajtó ideiglenes fájlok.És talán jobb lesz.
2010. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vírus ez véletlenül?

Amúgy [link]

...de nem tudom mit használ...

2010. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami a kétmagos proci mindkét magját használja, azt BIOS-nak és operációs rendszernek hívják. Mind a Windows, mind a Linux ki tudják használni a két magot. Ha neked 80%-on megy folyamatosan a processzorod, akkor ott lesz valami vírus/spy a dologban. Persze ha csak játék vagy komolyabb alkalmazás közben van erősen kihasználva a proci, akkor én most mosolygok az informatikai oktatás eredményein.
2010. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!