Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv!? Az lenne a gondom, hogy...

Kris99 kérdése:

Üdv!? Az lenne a gondom, hogy amikor bekapcsolom a gépet a ventillátorok elindulnak, ledek elkezdenek világítani és a hdd-k is felpörögnek csak hát monitoron kép meg nincs.

Figyelt kérdés

Ez a probléma már egy jó ideje jelen van csak eddig monitor kikapcsolás es gép ki-be kapcsolásával egyszer csak bekapcsolt de ma már több óra próbálkozás után se történt semmi.

A monitorral nem lehet gond ,mert a gépemhez displayportal van kapcsolódva, de monitor többi portja teljesen jól müködik szerintem a dpvel se lehet gond.A gépet próbáltam alaplapi integrált vgaról elindítani fő videókártya kivétele után ,de semmi .Próbáltam a hdmi-t is tvvel de semmi.Bios-t reseteltem gombelemet kicseréltem hiába...Ramot, cpu-t kivettem vissza raktam igazából szinte mindent kipróbáltam.Gépem:cpu:i5 4690,alaplap:asus b85m-g,

videókártya asus rog gtx 1070, táp segotep gp900g 800w 80 plus gold



#kép #bekapcsolás #de kép nincs
2017. dec. 4. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani de ha az alaplapi vga se adja be a képet akkor nézz rá a processzora. Nekem még a régi gépembe volt ugyan ez.. rájöttem leégett a procim :)
2017. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáltad a monitort ki, és bekapcsolni? Lehet hogy ez segít
2017. dec. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!