Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új számítógép összerakása,...

Új számítógép összerakása, alkatrészek ajánlása, vélemények?

Figyelt kérdés

Szóval, egy új gépet akarok venni, 50-70 ezer forint között, ramot, gépházat, és tápegységet nem beleszámolva, ami legalább 3-4szer jobb teljesítményű mint amim most van.


Ez van most:

-2×2giga ddr3 ram

-AMD athlon II X4 631 quad-core processor 2,6 ghz

-GA-A75M-S2V alaplap

-Nvidia Gforce Gt520 videókártya


egyik haverom procinak ezt ajánlja:

Intel Pentium Dual-Core G4560 3.5GHz LGA1151 Processzor

alaplapnak pedig ezt:

GIGABYTE GA-B250M-D2V Alaplap


de másik haverom szerint 2 magos procit nem éri meg venni, magyarul azt mondja hogy az előbb említett proci az szar, én meg nem értek hozzá, szoval nem tudom kire hallgassak.

Videokártyának meg olyanokat ajánlanak amik 50-60ezerbe kerülnek, sajnos 50-60 ezer forint összesen amit rá tudok szánni az egészre kb....

Szerintem az 520asomnál nem csak az 1050 a jobb bár nem tudom hogy ezek a számok mennyire jelentősek :D

gtx950et ajánl az egyik haverom, a másik meg gtx1050et, mindkettő méregdrága nekem.

írtam egy weboldalnak akik alkatrészekkel kereskednek, ők 62ezer ft értékben ezt ajánlották:

Asrock H110M-DGS R3.0 alaplap

Intel Pentium G4400 BX80662G4400 processzor

Crucial 4GB DDR4 2400MHz CT4G4DFS824A memória

Asus GT1030 2GB GDDR5 PH-GT1030-O2G videokártya


Ez a proci viszont már egyik haveromnak sem tetszett :D, a videokártya viszont fele annyiba kerül mint az a gtx 950 amit mondtak... és szerintem ez is jobbnak kell legyen mint az 520 asom


Szóval érdekelne mások véleménye erről az egészről amit leírtam, hogy melyik alkatrész mennyire jó, v esetleg ki mit ajánlana nekem :)


Egy dolog még, tudom hogy készül a darksiders 3 azzal szeretnék majd játszani, szóval olyan gép kell amin fut :D de ha az túl sokba kerül akkor nem érdekel :D ennyi pénz van rá, kész.


Köszönöm!


2017. dec. 4. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Már a minimális gépigénynél is kell neki 6 GB RAM, szóval szerintem mondj le róla. 60 ezer forint környékén nem kapsz jó gépet, ezt vagy elfogadod, vagy nem. Sajnálom, hogy így van, de így van. Gyűjtögess még, ennek a confignak semmi értelme manapság, ha nem cod2-zni akarsz.


Egyébként nézz használtat, például:

[link]



(a hirdetőhöz semmi közöm)

2017. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!