Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet kapni használható...

Lehet kapni használható netbookot?

Figyelt kérdés

Üdv!

A kérdéseim a következők:

-lehet-e kapni olyan, könnyű, kompakt, tehát praktikus netbookot, ami a mindennapokban jól használható? Nyilván nem játszani és komoly programokat futtatni. De egy egyetemi/irodai környezetben jól használható, ésszerű árú netbook létezik? (szándékosan nem notebook, tehát 10-11 inch a max képátló) Operációs rendszer tekintetében inkább windows, de nem zárkózom el a linuxtól sem.


-A másik kérdés, amire még kevesebb esélyt látok, mint az előzőre: Létetzik-e jól használható, 7 Inches netbook? Igen, tudom a GPD Pocket pont ilyen, de több mint 500 dolláros árával nem éppen nyerő. Olcsóbban létezik jó 7 colos?

Előre is köszi mindenkinek!



2017. dec. 5. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Netbook témában az árukeresőn nézz körül.


[link]


7"-os tényleg csak a GDP Pocket van windows-os, de androidos az ebay-on nagyon sok van 20-25 ezer között:


[link]

2017. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"ebay-en"
2017. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alapból nincs bajok az eBay-el, olcsóbb apróságokat szoktam is rendelni onnan. A gondom ezekkel az androidokkal van. Sok még 4.** androiddal érkezik, nem tudom ez mennyire használható arra amire nekem kéne. Bár ha a minőségük nem rossz, és megoldható, hogy az androidot linuxra cseréljem, akkor nem zárkózok el tőle.


Esetleg más ötlete valakinek?


Gondolkoztam régi MacBook-ban is, és 40-50-ért van olyan ami viszonylag jó állapotú, csak sajnos ezek nem éppen hordozhatóak, súlyuk miatt. A legolcsóbb 2008-as Air-ek, pedig annyiba kerülnek mint egy új Acer, Asus.

2017. dec. 5. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel egy normális, kisméretű laptopot?

[link]

2017. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemégy a Fogarasi uti TESCO-ba, az előtérben rengeteg használtból válogathatsz, garanciával. Nagyon megéri.
2017. dec. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!