Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet szerezzek be?

Debreceni Dániel kérdése:

Milyen tápegységet szerezzek be?

Figyelt kérdés

Új videokártyámhoz 6-pin csatlakozó kellene, amellyel jelenlegi tápom nem rendelkezik. Sajnos laikus vagyok, nem értek a tápokhoz, nem tudom milyen csatlakozóknak kell még benne lennie. A jelenlegi gépem: Asus H81M-C alaplap, 8 Gb Kingston RAM, Intel Core i3-4330, Asus strix 1050 ti és ami hajtja: Cooler Master ThermalMaster 500 W (TM500-PSAP-I3)

Ui: nem szeretnék feltétlenül milliókat rákölteni, a legolcsóbb is megteszi, ha tudja, amit kell



2017. dec. 5. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szükséges ezért új tápot venni, léteznek átalakítók is, ha szabad a két molex csatlakozó a tápon. [link]
2017. dec. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem láttam molex csatlakozókat a gépházban (legalábbis a szabadon lévők között, csak azokat néztem). Itt van milyen csatlakozó im vannak: [link]
2017. dec. 5. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

be quiet system power 400w

corasir cx450m


molex->6 pint annyira nem támogatom, mert ha tényleg elkezdi lekérni a kártya azt a 75 w-ot, a molex elég hamar meg fog halni, nem ekkora teljesítményre lett tervezve.

2017. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!