Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul a gépem?

Miért nem indul a gépem?

Figyelt kérdés
Adott egy asztali gép ami bekapcsolás után nem küld jelet a monitorra se az integrált vgaról se a másikról. A tápot kimértem az jónak tünik + másikkal is próbáltam de semmi. Ha kiveszem a memóriát 3 hosszút sípol a lap (minden más lekötve). Proci nem hiszem hogy tönkrement volna, alaplapra gyanakszok. Próbáltam mintdkét vga-val másik kábellel és monitorral is de semmi. Mi lehet a gondja? MSI z170a gaming m3 alaplap, i7 6700 proci, 2x8gb ram, msi gtx 1060 6gb vga, chieftec ctg600 táp.
2017. dec. 5. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy az alaplap, de könnyen lehet a RAM is. Azokat kellene tesztelned valahol. Az, hogy kiveszed nem jelent semmit.
2017. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott, videokártya adta meg magát. Cmos reset után működik az integrálttal a gép.
2017. dec. 19. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!