Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó összeállítás?

Jó összeállítás?

Figyelt kérdés

Processzor: i7 7700 nem K mivel nem szeretném húzni

Alaplap: LGA1151 B250M Asus Prime B250M-K

Ram: Memorija DIMM DDR4 8GB 2133MHz Crucial CL15 (mit jelent hogy CL15? Az jó vagy rossz?)

Táp: 500W Raidmax Cobra RX-500AF-B

SSD: 120 Gb Kingstone

Ezek lennének azok amiket most újévkor megvennék, VGA-HDD nincs még, táp sem a legjobb de nyárig szerintem kibírja.. Nyáron szeretnék venni bele egy Asus Strix 1050 Ti 4 GB ot, illetve 2 TB hdd-t sajna a keretbe nem fér bele az 1060, illetve azért kell az i7 milve videót illetve képeket vágok.


2017. dec. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

a cl az időzítés. Az alap 15-ös ilyen sebességnél. A kisebb CL gyorsabb működésű, de ez játékoknál 0-0 fps közt mozog pluszban(ezred másodpercekről van szó).


A táp attól hogy színes meg világít, még nem lesz jó. Ha nagyon szűkösen vagy, akkor inkább használtan nézz egy normálisat. A táp kibírja nyárig, a géped többi részénél ez már erőteljesen kérdéses, lehet 2x lead egy fa*za fesz ingadozást és leégett a fél kondenzátor sorod az alaplapon, szóval egyből kukába repül a 20 ezres lap, de lehet viszi magával a 80 ezres procit is, szóval bukhatsz nyárig 100e-t.


[link]

Nem egy Adonisz, de ez nem fogja legyilkolni a konfigot és később elbír egy vga-t is.

[link]


Kingstone SSD-t ne vegyél, az egy gagyi kínai másolat, Kingston SSD esetében (E nélkül) meg nem ártana pontos név, mert pl ssd now v300 egy nagy rakás... míg egy UV400 már tűrhető, a predator meg elég jó. Nem elég bedobni egy márkát, pontos típusok kellenek, Fordból is van leharcolt 20 éves combi meg Ford Mustang versenyautó, vagy Lamborghiniből is van versenyautó meg traktor is, azért nem mindegy hova megy az a lóerő.

2017. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, privatba vagy akar facebookon tudnal segiteni? Lenne par kerdesem meg kuldenek par tapot es megmondod hogy jo e, az ssd mar megvan es uv400 as vagy mifene azt most nyaron vettem
2017. dec. 5. 21:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg EVGA 500W W1 80plus bronze?
2017. dec. 5. 23:07
 4/5 anonim ***** válasza:

sima evga nem vészes, bár G3 jobb lenne.

Esetleg olcsón ott van az FSP Hexa+ széria.

Ha nyáron cserélsz tápot, akkor lehet egy be quiet system power 300w is a gépben, viszonylag olcsó, viszont nem lesz rajta külön tápcsati a nyáron vett vga-hoz, így ez esélyesen cserekategória (vagy molex->6pin, de ilyen jellegű terhelésnél meg tönkremehet a molex)

2017. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
evga b3 akart lenni, csak mellényomtam.
2017. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!