Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nos, vettem uj vidikártyát...

Darkplayx kérdése:

Nos, vettem uj vidikártyát (rx 560) betettuk a gépbe, és egyszeruen akarmit csinalunk, nem latja a gép, driver biztos jo, és biztos jol van belerakva a gépbe, se ezközkezelöben nem mutatja, se sehol, segitenétek lécci hogy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Nem értem egyszeruen mi baja lehet ...Én azt tippelem hogy az alaplap miatt,de nem tudom,hogy az alaplap miatt lehet az hogy nem látja? ( valamint talán proci,de nem hiszem, i5 2400 4 magos proci csak nem kaki az rx 560 -hoz,vagy de? )

2017. dec. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval rendesen bekapcsol vele a gép? A ventillátora felpörög? Alaplap, proci az mind1, ennek működnie kell.
2017. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen alaplap? Kompatibilis vele?
2017. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg hogy nem látja ? Nincs kép ?
2017. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 meszike91 ***** válasza:
Jó helyre dugtad a monitor kábelt? Nem az alaplapba kell, hanem a videókártyába.
2017. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jo hejre dugtam,és abban nyilvánul meg hogy nem látja ,hogy pörög a ventillátor meg minden,megy a gép,kép is van,de valamiér nem müködik,tehát nem mutatja ezközkezelöben ,se sehol,és játékok se mennek ,valamint még probalkoztam azzal hogy egy programmal megnézem látja e,és a program megtalálta a vidikártyát a gépben,de hiába mer nem mükszik,és a driver telepitésnél meg kereste a vidikártyát,megtalalta,és hiába mer nem mükszik
2017. dec. 6. 19:46
 6/9 A kérdező kommentje:
amugy az alaplap, valami szar hp-szabványos gépem van,mármint nem annyira szar,csak a hp szabvány a szar,és valami saját gyártmányuk,valami no name fos ,nem is nagyon talaltam rola info-t a neten,max annyit hogy van ....
2017. dec. 6. 19:47
 7/9 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem ,hogy van az hogy a program megtalalja,maga a gép meg valamiér nem ,és nem tudom használni
2017. dec. 6. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban mit mutat ?
2017. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem értek hozzá annyira,elmondanád lécci hogy mi az? és hogy kell ugy inditani ?
2017. dec. 6. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!