Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Lenovo Ideapad 110...

Vettem egy Lenovo Ideapad 110 laptopot. Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés
Adott egy Lenovo Ideapad 110, amin FreeDOS rendszer volt. feltelepítettem rá egy Windows7-et, viszont semmi nem működik,se USB se WIFI, se az ethernet csatlakozó. Letöltöttem a drivereket, de nemtudom hogy felmásolni a gépre,mert ugye az usb se működik, így pendriveról nemtudom, internet sincs hogy letöltsem a gépre. Mi lenne a megoldás?

2017. dec. 6. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak win 10-el mukodik. Egybol lesz halokartya, wifi, usb.
2017. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Mert csak pen drive létezik a világon??

Ha van optikai meghajtó a gépben egy másik géppel kiírod a drivereket egy lemezre és tadáá!!!


Vagy ha optikai meghajtó sincs már ebben, akkor csinálsz Linux live -os pen drive -ot, azzal le tudod tölteni a gépedre a drivereket, mert jó eséllyel mindent felismer ami ehhez kell.


Egyébként új Laptopra én már nem raknék 7 -est, ezek már inkább 10 -esre vannak optimalizálva, és az sokkal több hardvert felismer magától is.

2017. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
P.O.C. csak win 10 driverek vannak hozza. Kaby lake megjenese ota a win csak a 10-es verzioval tamogatja a procikat.
2017. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Igen tudom, ezért is javasoltam én is a 10 -et.
2017. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a win 10 lesz a jó. Én az ideapad 320 asommal is így jártam. Nagy naívan felnyomtam rá a win 7-et de már a telepítőnél a tapi pad sem működött, USB-s egerem sem, pedig 3 különböző található a házba és azzal sem ment. A billentyűzeten navigáltam, nagy nehezen összejött a telepítés, és fel is ment rá a rendszer, amikor fent volt akkor vezetéken csatlakoztattam a netre és nagy nehezen lejött pár driver amivel életre kelt az egész, de az egész rendszer annyira ocsmányul ment hogy az hányinger volt.

Akkor haver adott nekem win 8 telepítőt amivel már ment az egér úgy ahogy de egyszeráen hülyét kaptam az egész redszertől. Így végül felnyomtam rá egy windows 10 et amivel sokkal gyorsabb, és olyan jól ketyeg hogy csak lesek rajta.


Szóval maradj a windows 10-nél sajnos haladni kell a korral. A rendszer nekem sem tetszik, jobban szerettem a win 7-et de hozzászoktam a 10 hez, végül is amire kell nekem a gép arra tökéletes így win 10-el

2017. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!