Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolaskor ennel a resznel...

Bekapcsolaskor ennel a resznel mindig ujraindul a gep. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Ekezetekert elnezest. Telefonrol írok.


[link]



Van mikor itt megall de most meg golyamatosan ujraindul. Tegnap is ezt csinalta aztan valahogy bebootolt. De mikor kikapcsoltam es ma reggel be, akkor elkezdte ezt csinalni. Olyan mintha vmit nem ismerne fel vagy nem tudom. Rossz helyre lehet vmu dugva ? Mert erdekes hogy egyszer vmiert jo egyszer meg nem. Ötlet. ?


2017. dec. 8. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan mintha nem látná a HDD-t. Nézd meg az ahhoz tartozó kábeleket, hogy mindegyik rendesen be van-e dugva vagy esetleg dugd át az alaplapon egy másik portba.
2017. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kek hdd melletti kabelt amibol ketto van azt kihuztam es a masikat dugtam be. Be is bootolt. De ejszaka nem cserelte fel senki. Nem tudom miert csinalta ezt
2017. dec. 8. 14:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Tapbol jon az a kabel
2017. dec. 8. 14:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ahogy nézem a konfig nem mai darab. Lehet az alaplapon kezdenek meghalni a dolgok.
2017. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hogy lehetne kideríteni mi az ami ludas vagy kezd meghalni? Van esetleg ilyen program ami mutatja a hardverek állapotát, netán elavult?
2017. dec. 8. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Program ilyesmihez nincsen. En úgy 90%-ra mondanam, hogy a lapod az ami szarakszik.
2017. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ezt a konfigból állapítottad meg? Vagy miből gondolod ennyire biztosra?
2017. dec. 8. 15:54
 8/11 anonim ***** válasza:
A lap szerintem minimum 7-8 éves ha nem több. 5 év után minden nap egy ajándék szerintem az alaplapoknál. De nyilván lehet más miatt is, távgyógyító nem vagyok én sem. :)
2017. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A régi gépemnél amikor megadta magát az kb. 6-7 éves lehetett. Akkor is mondták a szervízben, hogy csoda hogy addig bírta. Mivel rendszerint használom naponta és nem egy két órákat így nem csoda. Még működik, de azt hiszem felkészülök szépen lassan a legrosszabbra.

Gondoltam veszek bele RAM-ot, de azt is, hogy egy komplett új gépet veszek.

2017. dec. 8. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdemesebb egy új konfigba befeketetni. Esetleg használtan 1150-1151 Intel részről.
2017. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!